BLADER DOOR ONZE GENRES
OVER ONS | WIE IS WIE | NOVAMEDIA

Uitgeefhuis Nieuw Amsterdam

Uitgeverij Nieuw Amsterdam werd opgericht op 1 april 2005. De uitgeverij richt zich op de serieuze publieksmarkt en heeft een breed fonds met o.a. Nederlandstalige en vertaalde literatuur, cultuur, kookboeken, sport, crime en geschiedenis, met succesauteurs als David Mitchell, Hanya Yanagihara, Pieter Steinz, Karin Luiten en Thomas Verbogt.


Uitgeverij Nieuw Amsterdam valt onder Uitgeefhuis Nieuw Amsterdam (UNA), onderdeel van de boekentak van Novamedia. Het Uitgeefhuis bestaat uit de uitgeverijen Nieuw Amsterdam, Wereldbibliotheek, Bas Lubberhuizen, Fontaine en Podium. Tot de boekentak van Novamedia behoren ook online boekwinkel BookSpot en boekhandel Scheltema in Amsterdam.

Wie is wie

OVER ONS | WIE IS WIE | NOVAMEDIA

Stephan Beckers

Verkoop Binnendienst

stephanbeckers@fontaineuitgevers.nl

Kim van de Beek

HR Manager

kim@novamedia.nl

Tomas Blansjaar

E-commerce Accountmanager

tblansjaar@nieuwamsterdam.nl

Thijs van Blitterswijk

Acquirerend Redacteur Wereldbibliotheek

t.van.blitterswijk@wereldbibliotheek.nl

Suzan von Boltog

Financiële Administratie

Henk ter Borg

Editor At Large Non-fictie Nieuw Amsterdam

hterborg@nieuwamsterdam.nl

Marije Braat

Coördinator Rechten & Licenties

mbraat@nieuwamsterdam.nl

Pieter de Bruijn Kops

Redacteur Non-fictie Nieuw Amsterdam

pkops@nieuwamsterdam.nl

Annoesjka van Dijk

Verkoop Binnendienst

avandijk@nieuwamsterdam.nl

Trijnie Duut

Redacteur Fontaine

trijnieduut@fontaineuitgevers.nl

Koen van Gulik

Uitgever Wereldbibliotheek

kvangulik@nieuwamsterdam.nl

Charley Haagsma

Hoofd PR & Publiciteit

chaagsma@nieuwamsterdam.nl

Myrthe de Haan

PR & Publiciteit

mdehaan@nieuwamsterdam.nl

Maroos Hendrickx

Accountmanager

mhendrickx@nieuwamsterdam.nl

Marion Hoff

Bureauredacteur

mhoff@nieuwamsterdam.nl

Victorine Hollaers

Marketing & Publiciteit Fontaine

victorinehollaers@fontaineuitgevers.nl

Maaike Koekenbier

Financiële Administratie

mkoekenbier@nieuwamsterdam.nl

Ellen Leenhouwers

Management Assistent

eleenhouwers@nieuwamsterdam.nl

Susanne van Leeuwen

Hoofdredacteur Fictie Nieuw Amsterdam

svanleeuwen@nieuwamsterdam.nl

Melle van Loenen

Acquirerend Redacteur Non-fictie Nieuw Amsterdam

mvanloenen@nieuwamsterdam.nl

Janneke Louman

Uitgever Nieuw Amsterdam

jlouman@nieuwamsterdam.nl

Ton van Luin

Redacteur Non-fictie Nieuw Amsterdam

tvanluin@nieuwamsterdam.nl

Marloes Maaswinkel

Hoofd Finance

marloes.maaswinkel@bookspot.nl

Annemie Michels

Uitgever Fontaine

annemiemichels@fontaineuitgevers.nl

Lynn Plagmeijer

Redacteur Fontaine

lynnplagmeijer@fontaineuitgevers.nl

Amy Schellevis

PR & Publiciteit

aschellevis@nieuwamsterdam.nl

Michel Schoonheim

Sales Manager

mschoonheim@nieuwamsterdam.nl

Carola Smit

Office Medewerker Fontaine

carolasmit@fontaineuitgevers.nl

Neeltje Smitskamp

Acquirerend Redacteur Fictie Nieuw Amsterdam

nsmitskamp@nieuwamsterdam.nl

Liesbeth Sysling

Accountmanager

liesbethsysling@fontaineuitgevers.nl

Bert Viets

Financial Controller

Bert.Viets@nieuwamsterdam.nl

Willemijn Visser

Hoofdredacteur Culinair & Lifestyle Nieuw Amsterdam

wvisser@nieuwamsterdam.nl

Reindert Vrij

Productie Manager Fontaine

reindertvrij@fontaineuitgevers.nl

Francis Wehkamp

Hoofdredacteur Culinair Fontaine

franciswehkamp@fontaineuitgevers.nl

Gerard Willemsen

Hoofd Productie

gwillemsen@nieuwamsterdam.nl

Josja Zijlstra

Managing Director

josja@novamedia.nl